logo elf
logo PK
Główna / Informacje dla studentów

Informacje dla studentów - English version

 
    Każdy student Politechniki Krakowskiej posiada założone konto uczestnika platformy modle i jest uprawniony do korzystania z jej zasobów. Aby uzyskać dostęp do platformy należy zalogować się używając następujących identyfikatorów:
  • login: NR ALBUMU – jest to numer który jednoznacznie identyfikuje studenta w systemach informatycznych Politechniki Krakowskiej. Numer ten posiadają Państwo na legitymacji studenckiej. Patrz tutaj
  • hasło: NR PESEL – 11 cyfr
 
   W chwili obecnej Politechnika Krakowska posiada dwie instalacje platformy Moodle:
     Platforma 1.9.9+ będzie w krótce będzie wyłączona. Docelowo przewiduje się zastowoanie tylko jednej platformy. Konta użytkowników są aktywne na obu platformach (jeden login jedno hasło). Pierwsze logowanie wymagane jest na platformie http://elf.pk.edu.pl. W dalszej kolejnośći nastąpi wymuszenie zmiany hasła przez system Moodle. Spowoduje to aktywwowanie konta na platformie elf2.pk.edu.pl.
 
    Jakiekolwiek zmiany w profilu użytkownika, adres e-mail, hasło, awatar itp. mogą odbywać się ztylko z poziomu platformy elf.pk.edu.pl.
 
   Ponadto, zaraz po zalogowaniu do systemu modle proszę o:
  • zmianę hasła
  • sprawdzenie poprawności adresu e-mail.
  • uzupełnienie dodatkowych danych w swoim profilu

   W przypadku problemów z zalogowaniem się do platformy proszę o kontakt korzystając ze strony , podając jednocześnie oprócz imienia i nazwiska nr Państwa albumu.
      
ostatnia modyfikacja: 15.10.2015 r. 63547 odsłon